Malowanie linii boisk

malowanie

Firma P.P.U.H. Iza-Sport oferuje usługę malowania linii boiskowych na boiskach zewnętrznych i wewnętrznych. Wykonujemy oznaczenia wszystkich dyscyplin sportowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz według wytycznych inwestora.

Malowanie boisk na halach sportowych wykonujemy z użyciem farb poliuretanowych z utwardzaczem, trudnościeralnych. Farby dwuskładnikowe wymagają odczekania ok. 48godzin po malowaniu w celu całkowitego utwardzenia się. Obiekt, na którym odbywa się malowanie powinien być odpowiednio wietrzony.

Malowanie boisk zewnętrznych wykonujemy z użyciem farb drogowych oraz poliuretanowych odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Farby te charakteryzują się wyjątkowo szybkim utwardzeniem z podłożem, po ok. 4godzinach można przeprowadzać zajęcia sportowe w miejscu malowania.

boiska zewnętrzne

Boisko Chyżne

Boisko jaslo

Malowanie Mazańcowice

hale sportowe

Malowanie Kobiór

Boisko Mława

 Boisko Suwalki

wyklejanie

Świadczymy również usługę wyklejania linii boiskowych za pomocą elastycznych, odpornych na ścieranie taśm. Taśmy są odporne na promienie UV (nie starzeją się) i posiadają jaskrawe, wyraźne kolory. Dostępna kolorystyka: czerwony, żółty, biały, czarny, niebieski, zielony. 

 

Boisko MON Warszawa

Boisko Szczerców

 

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania obszerniejszych informacji oraz cen.