Wyposażenie hal i obiektów sportowych

informacje ogólne

Firma P.P.U.H. Iza-Sport trudni się kompleksowym wyposażeniem obiektów sportowych. Oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt najwyższej jakości uznanych i renomowanych firm. Doradzamy w kwestii doboru sprzętu sportowego, oraz nietypowych i problematycznych rozwiązań montażowych. Oferowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty oraz deklaracje. Zaufało nam już wiele szkół, klubów instytucji publicznych w całym kraju potwierdzając to referencjami. Nasi fachowcy dostarczą, zamontują i przeszkolą w celu poprawnego użytkowania urządzeń sportowych.

Polecamy się jako solidny partner w szerokim spektrum wyposażenia obejmującym sprzęt do gier zespołowych:

koszykówka

Kosze podstropowe z napędem elektrycznym, sterowane z pilota bądź z centralki. Kosze naścienne stałe lub składane z regulacją wysokości, obręcze standard i uchylne. Kosze najazdowe producentów krajowych i zagranicznych. Piłki i sprzęt sportowy Molten, Spalding itp. 

Kosz podstropowy

Kosz zewnetrzny 

siatkówka

Słupki do siatkówki stalowe i aluminiowe, montowane w tulejach lub do ściany. Osłony słupków do siatkówki, siatki popularne, treningowe i profesjonalne z antenkami. Stanowiska sędziowskie z regulacją wysokości, akcesoria siatkarskie Molten, Mikasa, Gala itp.

Siatkowka przyscienna

Siatkówka

piłka ręczna/nożna

Bramki do piłki ręcznej aluminiowe oraz stalowe, montowane na talerzykach, w tulejach lub przyścienne. Siatki na bramki szyte na dowolny wymiar z polipropylenu i polietylenu. Akcesoria do gry marki Select, Molten itp.

Bramka

Bramka przyścienna

pozostałe wyposażenie

Słupki do tenisa ziemnego montowane w tulejach, stojaki do badmintona, stojaki sędziowskie. Poręcze baletowe stałe, lustra gimnastyczne i korekcyjne z siatką posurograficzną. Liny i drabiny gimnastyczne, drążki gimnastyczne, równoważnie. Kurtyny grodzące z napędem elektrycznym i przesuwem ręcznym, siatki osłonowe na okna oraz piłkochwyty. Drabiny gimnastyczne pojedyńcze i podwójne, trybuny sportowe. Ławkowieszaki, wózki na piłki i materace oraz wiele innego sprzętu sportowego.

lustra gimnastyczne

Piłkochwyt zewnętrzny

Skocznia w dal

Siatki osłonowe

 

 

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania obszerniejszych informacji oraz cen.