Odskocznia gimnastyczna profesjonalna

Odskocznia gimnastyczna profesjonalna
Odskocznia Profesjonalna to rozszerzona wersja odskoczni Turniejowej. 

Więcej szczegółów

912,00 zł brutto

Stan: Chwilowy brak produktu

Zapytaj o produkt


Odskocznia gimnastyczna profesjonalna 

 

Odskocznia Profesjonalna to rozszerzona wersja odskoczni Turniejowej. Konstrukcja odskoczni wykonana jest ze specjalnie wyprofilowanej sklejki liściastej i wyposażona w wewnętrzne drewniane sprężyny oraz dodatkowo dwie stalowe sprężyny stożkowe zwiększające dynamikę odbicia. Pokrycie odskoczni wykonane jest z wykładziny dywanopodobnej w kolorze pomarańczowym lub niebieskim. Pod wykładziną umieszczona została warstwa pianki wtórnie spienionej, a w czole odskoczni zastosowano amortyzator wykonany z pianki polietylenowej, co sprzyja pochłanianiu wstrząsów. Stabilność konstrukcji zapewniają antypoślizgowe, niebrudzące stopki wykonane z tworzywa PCV. Wymiary: 120 x 60 x 21 cm.

 

opakowaniePrzedmiot o niestandardowych gabarytach i wadze. Przed zakupem zapytaj o sposób i koszty dostawy.
czasSprzęt sportowy produkowany na zamówienie klienta. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu uzgodnienia terminu realizacji. Realizacja zazwyczaj nie przekracza 7 dni roboczych.

Dodatkowe informacje

W razie zainteresowania zakupem większej ilości sprzętu sportowego, produkcji oraz montażu zapraszamy do skorzystania z dostępnego formularza kontaktowego, telefonicznie lub faxem (szczegóły w zakładce kontakt).

 

Formularz kontaktowy znajdziesz również tutaj.